| Cumvreu a întrebat:

Salut.

Ma numesc Dan și am 17 ani și sunt gay.

In urma cu 5 ani mi-am dat seama ca sunt gay. De atunci nu ma suport… Simt ca nu merit asta… nimeni din familia mea nu este „gay" tata, bunicul etc… DE CE EU?

Ma uit in oglinda si ma gandesc… cu ce am gresit? ce as putea sa fac sa indrept asta?

Imi este foarte greu sa spun cuiva despre tot ce tin in mine. Sunt o fire vesela, calda, blanda, linistita… doar ca acest „secret" ma tot macina ce sa fac, cui sa-i spun, in cine sa am incredere… Ma simt pierdut. Va rog ajutați și fără răspunsuri sa m-a obișnuiesc cu ideea nu am sa m-a in pac cu ideea asta nicio data.

Pe vitor vreau sa am o familie
Dau funda ✔️

Răspuns Câştigător
| Lawrrrr a răspuns:

Cică nu poti fii gay la 12 ani, lmao. Esti gay si la 5, daca asa te nasti. Nu suport persoanele care isi dau cu parerea, fara sa stie despre ce vorbesc. Si eu sunt gay, am trecut prin aceleasi situatii. Invata sa te iubesti asa cum esti, pentru ca nu poti schimba asta oricum. Daca vrei sa vorbim, da-mi skype-ul tau.

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna asta cu
tata si bunicul nu au fost gay... de parca daca erau mai existai tu

| Necunoscut112 a răspuns (pentru suntserios):

Ai fi surprins să descoperi cati gay sunt care îşi întemeiază familii şi fac copii.

| sofisis a răspuns:

Ce treaba are tata si bunicu?
Si care e probolema mai exact? Nu inteleg.
Esti gay. Asa si?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fii gay de la 12 ani? Asa ceva nu exista. Ai ajuns in aceasta situatie pentru ca nu ai vorbit cu parintii tai cand a trebuit. Probabil anturajul sau o obsesie de a ta. Dar toate acestea se pot rezolva vorbind cu ai tai sau la psiholog. Iar daca vrei sa ai o familie tin sa iti zic ca tu nu poti da nastere unui copil. Numai o femeie face asta. Asa ca da-ti doua palme peste fata si trezeste-te la realitate.

Auzi, gay de la 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.cu ce e greșit să fii gay?
caută oameni la fel, chiar și femei cu alte orientări sexuale și vorbește cu ei/ele
sunt atâția, nu mai privi asta de parcă cine știe ce boală gravă ar fi, e totul perfect normal, acceptă situația și gata, lasă pe alții că nu sunt gay, tu ocupă-te de tine și fă-te fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și fac ceva in evaluarea ta băi noname. Cred ca esti un alt gay in cautare de relatii amorase pe un site de intrebari. Muta-te pe grindr. Ai gresit locul.

| Cumvreu explică:

Dan oprea

| Lawrrrr a răspuns (pentru Cumvreu):

Ti-am dat mesaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Îmi vine să vomit. Vezi că aici nu este site gay. Cautati-va "dragostea" pe site-uri gay.

| Lawrrrr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma amuzi dragule. Discutia dintre mine si el, nu a fost in niciun caz bazata pe aceasta tema. Nu esti in cunostinta de cauza, crezi ca stii ceva, cand esti pe langa subiect. Vomita, daca iti vine, lmao, ce-mi pasa mie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawrrrr):

"Dragule"? Vezi ca ma confunzi cu baietii din clubul de gay pe unde obisnuiesti sa tu sa umbli. Si mai usor nebunule ca iti sare oja de pe unghii.

| Lawrrrr a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nouuu, lmaoo. Tu iar vorbesti prost, m-am adresat cu respect fata de tine, gunoiule. Nu am nici oja pe unghii, si nici nu ma duc in gay clubs. Si nu o mai spune incercand sa ma jignesti, pentru ca, su o sa ma simt insulatat daca-mi spui din astea. Apropo, la tine in sat ati auzit de gay clubs? Admirabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Sunt mai orasean decat toata generatia ta de gauriti. Si plimbat prin Romania, Occident si Statele Unite. Taran esti tu si cel care atunci cand ai fost mic ti-a dat chilotii jos si te-a bulit rau de ai ajuns "gay".

| Swagmotherfuckers a răspuns:

Nu ești gay man, chill, de unde și pana unde sa iti dai seama la 12 ani ca ești gay, uita te la un film xxx, la gay și după la femei vezi care te atrage mai tare, și dacă chiar ești gay, atunci îmi pare rău dar nu ai ce face trebuie sa te accepți și sa iti continui viața, cine știe poate o sa găsești pe cineva, aici sau în afară, și o sa iti trăiești viața liniștit, dar nu aceasta variata e imposibila, așa ca stai liniștit nu ești gay, te aștept cu un răspuns la provocarea de mai sus laughing

| Tharra a răspuns:

Nu ii baga in seama pe astia...care cred ca e gresit sa fii gay.Sunt fata.Nu sunt les dar am ajuns sa sustin toata chestia asta LGBT sichiar mi se pare ceva normal.Esti o persoana normala.
Nu te invinovati pentru toata chestia asta.Fi fericit pentru ca ai descoperit cu adevarat ce iti doresti sa fii.
Funda?