| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mă numesc Ionela am 17 ani, cu câteva zile în urmă am venit de la scoala, (având liceu sunt de dimineață) când bag chiar în ușă și o deschid mă desclt mă schimb și când intru in dormitor (eu fiind sigura că nu mai este nimeni acasă) însă frățiorul meu de 15 ani era complet dezbrăcat și o freca. La-am întrebat ce face și si-a pus plapuma peste el și eu am iesit. Peste 10 minute așa gol cu era el a venit în fața mea și mi-a spus sa nu spun nimic din ce am văzut eu când am intrat în cameră mea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tu te plictisesti rau, daca inventezi povesti cu fratii tai!
Ia o pauza mai fata de la minciuni si tarieste-ti vaiat reala!

| Elektryk a răspuns:

Nu vad unde e intrebarea...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elektryk):

Nu te stresa, ca-s povesti cu care se excita asta... daca te uiti la istoricul intrebarilor ei, numai povesti de acest gen sunt, inventate sa ii satisfaca mintea bolnava. Eu cred ca este barbat, sub nickname de fata!