| Stochel a întrebat:

Salut, ma poate ajuta și pe mine cu o idee și anume cum sa îmi conving noua iubita sa îmi facă oral sau sa facem 69?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Fii un domn! Fa-i tu ei primul si chiar daca va dura un minut sau o luna, va reactiona si vei avea ce iti doresti. De altfel ce isi doreste si ea, doar ca nu cuvintele ci faptele creeaza compatibilitatea ( si reciprocitatea ) sexuala.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumparand perzervative pentru amandoi si eventual închiriind o camera la hotel, care incepe cu o baie in cada, pentru amandoi.
Unii au repulsie sa puna gurita pe organele genitale, fiind sunt secretii acre se scurg atat din penis cat si din vagin, mai sunt mirosuri specifice samd, dar cu prezervative peste organele genitale, sexul este mai putin neplacut.
In orice caz, alegerea de a face sex oral ii apartine ei in totalitate, iar daca nu vrea, nu ai cum sa o convingi.

| Sofer a răspuns:

Băgai limba la veverița.

| Invictusman a răspuns:

Aceste lucruri cu siguranță vor veni de la sine.

| Dintrebare a răspuns:

Fa-o sa se simta confortabila si sa ii placa sexul cu tine si o sa vina de la sine. Si poti sa ii faci tu ei pentru inceput, de cateva ori. Incearca sa nu fii egoist cand vine vorba de viata intima.

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu poți.
Nu e o chestie de "convins".
E ca și cum ai întreba Cum să o conving să mă iubească?
N-ai cum. Chestia asta există sau nu există.

Dar după cum spui "noua iubită" ești un tip tare nerăbdător.
Măcar ai răbdare să nu mai fie nouă.

| Rhea44 a răspuns:

O platesti