| dustyzzz99 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un roman foarte lung pentru iubita mea, este ziua ei pe 18 mai, si am nevoie de un roman de dragoste foarte lung pentru ziua ei. Dau funda celui mai frumos roman! Ajutati-ma ca nu am inspiratie happy Bafta!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce iti trebuie un roman cand o poti face din mai putine cuvinte dar esentiale? Tu ar trebui sa te gandesti ce ii vei scrie.Isi va da seama ca nu sunt cuvintele tale. Daca s-ar gasi cineva mai naiv ca sa iti scrie ceva.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ce intelegi tu prin "roman"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

S-o fi gandit la o declaratie de dragoste. Cine sa ne mai priceapa!?

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cred si eu, dar speram sa ne confirme happy

| Kaℓi a răspuns:

Mai, cui spui tu "Bafta!"?

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti alege unul dintre cele 10 romane. http://www.kudika.ro/......ina-2.html Succes!

| Kaℓi a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu daca-s destul de lungi! in afara de vreo doua... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei si o recenzie la el? Asta ca sa fie tacamul complet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-i fac un roman iubitei tale, ar cam trebuii sa o cunosc indeajuns de bine.
Fa tu un roman pentru ea, cu ceea ce simti, mai bine o declaratie decat un roman, ce zici?

| dustyzzz99 explică:

Un mesaj de dragoste, deoarece nu-I pot spune fata-n fata asta, deoarece sunt la mare distanta de ea. Nu chiar foarte lungi, cat puteti.