| rap4us a întrebat:

Mi-am facut o iubita acum o saptaman. Ieri ne-am intalnit si totul a fost foarte bine. Dar nu imi place ca toti baietii se dau la ea si pana si cel mai bun prieten al meu a inceput sa se supere pe mine si se oftica. Ce sa fac ca sa nu se mai intample asta? Prietenul meu e intr-un fel obsedat de ea si nu il pot controla uneori. Ce ii pot spune si ei? Deoarece am vazut ca rareori se mai da si ea pe la colegii ei de clasa. O iubesc foarte mult si ea pe mine si nici nu ma gandesc sa ma cert cu ea. Este foarte de treaba si frumoasa, facem un cuplu foarte bun, dar nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Baietii se dau la ea pentru ca le permite. Ii place jocul asta, si de ce nu? toti vrem sa fim apreciati happy Tu trebuie sa fii ala altfel. Ala cu care vrea ea sa fie, care nu-i reproseaza, nu e invidios, nu vrea sa profite sau sa se laude cu ea. Intre prieteni fii relaxat si las-o pe ea sa vina mai mult la tine, iar cand sunteti doar voi doi fii usor dominator, adica stii ca esti mai puternic si ca te vrea. Nu o da in slabiciuni, nu cersi atentie si din cand in cand fa-o foarte putin geloasa dar sa nu para ca ai facut intentionat.

4 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Heis. Eu zic sa nu pui Monopol pe ce e al tau. Nu zic sa o imparti cu toti, dar nu incerca sa fi super-ultra-mega gelos laughing. i-ai putea spune ca te deranjeaza ceea ce fac baietii pe langa ea, si daca te iubeste cu adevarat o sa renunte la tot.tongue sper sa ai noroc! bafta muultaabig hug
peace, love, and trash `love struck.=]

| Originalone a răspuns:

Iubita ta zici sau a tuturor posta.
Fao pentru tine nu pentru alti.

| trăncănici a răspuns:

După o săptămînă spui că O IUBEŞTI? Gangsterii nu iubesc după o săptămînă, ci după un an! Cam nepotrivit username!"Cuplu bun"te poţi numi doar dacă şi ea consimte acelaş lucru ca şi tine! Liceean?

| rap4us explică:

Pai asta incerc sa fac :@