| Anonimul1233 a întrebat:

Salut, mi-am facut un cont de insta fake si vorbesc cu cineva pe Instagram. I-am dat cateva mesaje, imi raspunde, imi spune ca vrea sa fim impreuna si am acceptat. Faza e ca eu vreau sa imi dea nude si nu sa le postez, urasc oameni de genul, dar sa le am eu sa ma uit eu. Cum as putea sa-i propun?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce treaba are cu categoria?

| cuvant a răspuns:

Asta intai sa caatigi increderea dar e urat ce vrei sa faci.
De ce nu incerci sa te vezi cu ea si s-o vezi asa

| Adry05 a răspuns:

Poti sa incerci sa-i faci complimente despre cat e de sexy, poate il/o motiveaza sa trimita poze ca sa-ti intareasca opinia

| Violleta2022 a răspuns:

Doar un psihopat ar cere asa ceva si nu te sfatuiesc, deoarece risti sa fii parat la Politie si cercetat.
Te exciti la nuduri, vezi ca sunt milioane pe internet, dar nu cauta si nu cere unul copil minor, sa-ti dea nuduri.

| Andreeush a răspuns:

Urât din partea ta, ție dacă îți cere astfel de poze ai accepta?

| Rd79 a răspuns:

Ii zici: "Auzi fa, trimite-mi si mie niste nudes, lol! 11!"

| DevilRock a răspuns:

Dar tu de ce nu îi trimiți poze nud?
Poate în felul ăsta îți trimite și el ție.

| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Eşti puţin dubios.