| allyn_6066 a întrebat:

mie imi place de o fata cred ca si ei ii place de mine suntem in acceasi clasa. ce ar trevuie sa fac sa fiu cu ea daca ma dau pe langa ea nu ma respinge ce as putea sa-i zic sa fie cu mine? fundita

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Incearca sa nu o iei asa din prima! Incearca sa vb mai mult cu ea, fara sa o plictisesti, sa ajungeti sa fiti prieteni iar dupa aia intreabarea de gratie :,, Ai vrea sa fim impreuna?". Succes!

1 răspuns:
| deviant18 a răspuns:

O intrebi: vrei sa iesim la un suc? si acolo o intrebi: vrei sa fim impreuna? sau, ca la clasele mici: vrei sa stai cu mine?