| FerrariFan a întrebat:

mie imi place de o fata de la mine din clasa dar am aflat ca are prieten. stau cu ea in fiecare pauza si radem amanndoi dar nu stiu ce sa fac in continuare...mi-a spus ca ziua urmatoare vrea sa o pup pe obraz credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

Ceia ce ar trebui sa faci este sa va imprieteniti pas cu pas.
daca va ajunge sa te placa mai mult de cat pe prietenul lui sigur se va desparti dar trebuie sa fi calm si sa ai rabdare ''incercarea. moarte n-are'' happy
TOATE VISELE SE IMPLINESC SI DACA NU, INSEAMNA CA NU ASTA ITI ESTE DESTINUL! *nu cu ea* dar sigur te place :*
SUCCES!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu te place, te simpatizează, are prieten nu te amesteca nu e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place! happy