| Andrei1563 a întrebat:

Nu inteleg de ce toti copiii fac laba si nu inteleg care e farmecul, imi puteti explica voi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Extazul climaxului cand nu au gaura sau morcovarul

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Laba ajuta la dezvoltarea armonioasa a copilului, creste nivelul inteligentei si IQ-ul devenid astfel mai ager in gandire si iute in reactii

| mihai69 a răspuns:

Pentru că au poftă. "Farmecu'"? încearcă și afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ciudat ca intrebi asta! Eu cand am facut laba nici nu stiam ca ii zice asa, nici nu stiam daca mai stie cineva de existenta acestei activitati! A fost pur instinct, si a venit cu mult inaintea multora(la 5 ani).Iar faptul ca nu ai avut o pofta, ca nu te-ai gandit la nicio fata in sensul ala(daca intelegi ce spun). Bine acum depinde si de organismul fiecaruia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am grabit si am facut greseli!
Le corectez acum:Eu cand am facut laba prima data***
Faptu ca nu ai avut o pofta, ca nu te-ai gandit la o fata in sensul ala(daca intelegi ce spun)mi se pare ciudat*****

| ellatinaofficial a răspuns:

Intra pe un site "colorat" si incearca si tu sa faci