| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Nu m-am mai masturbat de o saptamana si urmeaza sa am primul act sexual. Inainte de el sa ma masturbez sau nu?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, masturbeaza-te, pentru ca altfel risti sa-ti dai drumul in 20 de secunde.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Fiindca vei avea sperma pe teava si lasi fata gravida, imediat.

| Alexandra20122017 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai si daca folosesc prezervativul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandra20122017):

Daca folositi prezervativul nu riscati nimic, fiind protejati in totalitate, atat de sarcini nedorite, cat si de boli cu transmitere sexuala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca te simti increzator, nu. Daca nu te simti increzator, atunci da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca in urma actului sexual vei deveni viitor tatic.

| Sofer a răspuns:

Nu. Pentru ca atunci când o sa faci penetrarea o sa simți plăcerea aia super și după finalizare începi runda doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, ca să fie senzația mai plăcută să o faci mai cu poftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu vrei sa ai un act sexual de surta durata ar trebuie sa te masturbezi înainte de actul sexual dacă vrei ca partida sexuala sa fie susținută.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu, sa fie fresh cucul

| Cristea202 a răspuns:

Nu, ca să ai o senzație mai tare