| AmxMod a întrebat:

Salut, nu ma prea pricep, si as vrea sfatul vostru.
Iubita mea se tot pune peste mine si ne sarutam, eu ii pun mana pe fund, odata s-a intamplat sa ai bag chiar mana la fund pe sub pantaloni si chiloti.
Si am obsevarvat ca daca ai pun mana pe fund, se freaca de mine si ea imi sta chiar pe penis. Si cam tot mereu se pune peste mine.
Si odata am ramas singuri si dupa au venit nistre prieteni si ne tot intrebau daca s-a intamplat si zicea ea ca nu, si dupa iar intrebau se va intampla si zicea ea nu se va intampla.
Si nu stiu daca ar vrea sa o facem, mereu cand incerc sa ii bag mana la pasarica imi ia mana. De ce?
Cum stiu daca ar vrea sa o facem?
Cum as putea sa o excit ca sa facem?
Multumesc

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste cu ea nu cu noi. Ea stie ce vrea de la tine.
Joaca de copii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreab-o... nu pricep de ce vrei sa ghicesti in loc sa discuti cu ea subiectul

| Freya1 a răspuns:

Ei ii place sa va excitati reciproc dar nu sa ajungeti la un act sexual.
Poate ca este virgina si de aceia are retineri in a te lasa sa ii atingi zona intima sau chiar sa faceti sex.Prin pozitia aceia si prin faptul ca se freaca de tine denota ca se excita si sa stii ca si asta este un mod de a avea orgasm mai ales daca nu ai experienta sexuala.
Mai bine ai astepta sa fie ea mai pregatita, sa va obisnuiti mai mult unul cu altul si pe urma poate sa ii propui subtil sau sa incerci cate un pic pe rand cate ceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pai se excita, incearca sa fii singur cu ea pe la tine acasa sau in alta parte, oricum daca sunteti la inceput vrea sa te testeze pana prinde ea incredere in tine.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Lasa. La cat de analfabet esti, mai bine sa nu te inmultesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea de fapt, mai incearcã când sunteti singuri, daca se impotriveste te intorci inapoi la ce faceai si mai incerci o datã dupa 30sec-2-3 minute, sau incerci pe la sâni tot asa pânã progresezi la oral sau vaginal.

| Eduard196 a răspuns:

Vrea sa faceti sex. Asa ca propune-i asta

Răspuns utilizator avertizat
| VICTORTPURO a răspuns:

Pot sa iti spun un lucru, fetele nu iti vor spune direct ca vor, cat despre prietena ta, ea deja iti da semne de dorinta, ar fi o prostie sa o intrebi, o sa te descurci tu eventual, success.

| theillusoryman a răspuns:

Cum ai putea să o exciti? Pentru început ai putea să încerci să scrii corect, poate ai noroc si are chiar orgasm când va vedea.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Vrea sa faceti sex dar ii e frica de durere si chestii noi pentru ea daca ( mai mult ca sigur) este virgina. Mai bine discutati si ia o cat de gentil posibil. Aventurile vin mai incolo