| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu prea le am cu fetele.
Gen as vrea sa vorbesc cu nsite fete din liceu, nu ne cunoastem, cum as putea sa le dau mesaj cum sa le iau? Ofer funda. Ce intrebari sa pun ca sa ii zic sa o iau pe whqtsapp pe camera sa vb mai mult? Dau funda plzz

Răspuns Câştigător
| Deniii12 a răspuns:

Pai totul vine de la sine, la inceput te cunosti cu ea de sigur şi îi poți spune aşa. ştii aş vrea sa ne cunoastem ar trebui sa vorbim mai mult, imi dai te rog frumos numarul tau de telefon ca sa vorbesc cu tine pe Whatsapp? Sau cum vrei. mai bagi tu replici, aşa, la inceput vorbesti frumos cu ea ca sa-şi faca o impresie buna despre tine iar dupa 2-3 luni sau mna o luna vei observa ca veți vorbi mult mai mult şi vei fi mandru de tine, fundă?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

''Inarmat'' cu putin curaj si o anumita doza de ''tupeu'' (insa de tip educat big grin ). poti sa intri in vorba cu orice fata care invata in acelasi liceu cu tine, sau in orice alt liceu. Succes!

| mentholinks a răspuns:

Pai nu se face asa sa trimiti mesaj la 10 fete deodata poate, poate una iti raspunde. Alege o fata care iti place mai tare si fa cunostinta face to face cu ea cu formula clasica Buna, eu sunt Ionut. Apoi te orientezi dupa modul in care reactioneaza si poti sa-i ceri ei personal numarul de telefon chiar daca il ai deja ca sa nu creada ca esti vreun ciudat.

| Crackman a răspuns:

Frate, fii sincer.
Vreau sa vorbim pentru ca te gasesc simpatica si nu are rost sa iti umblu cu vrajeli.
In felul asta eviti orice chestie neplacuta si vezi daca este de acord sau nu sa vb cu tine.

| DanyDav a răspuns:

Mai intai ar trebui sa te faci remarcat, sa le atragi cumva atentia, sa isi faca o parere buna despre tine.
Dar e greu cu fetele, uneori descoperi ca sunt asa greu de inteles, au gusturi ciudate.