| AEWPenta a întrebat:

Salut, nu stiu ce sa fac, de 8 ani sunt singur si in tot acest timp nu am mai avut nici o relatie doar sex(pe bani ca asta e) si de curand o cunostinta mi-a spus sa merg la o clinica unde este o prietena de-a ei draguta care mi-a spus de mine si care ar vrea sa ma cunoasca, mi-a spus sa imi fac o programare pentru niste proceduri, ce-i drept eu chiar avand nevoie sa vorbesc cu ea si dupa sa vedem ce va fi.
Problema este ca eu nu stiu ce sa vorbesc cu ea deoarece nu am mai avut intalniri de genul acesta mai ales dupa ce am patit am vrut sa uit de relatii pentru totdeauna.
Acum chiar nu stiu ce sa fac, sincer ba m-as duce, ba nu, i-am vazut profilul de Facebook e draguta insa ma gandesc ca nu sunt potrivit pentru ea, nu pare genul de fata care vrea banii ea muncind greu dar nu stiu... vreo idee cineva?
Multumesc.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă până acum ai avut sex pe bani, acum ai nevoie de o relație pentru o viață reală. Să împarți viața, nu numai patul cu acea femeie. Dacă ea vrea să te cunoască și tu vrei, să vorbești despre viață. Nu am idee, și nici dta nu este nevoie să pleci de acasă cu un discurs scris pe hârtie sau pregătit. Te duci să te întâlnești pentru asta, tu știi și ea știe.

| Frank51 a răspuns:

Bai omule, ti-am raspuns si la intrebarea mai veche... Ai nevoie de tupeu. Du-te si citeste la prima ta intrebare.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Este o oportunitate, apare rar asa ceva.
Vorbeste cu ea despre viata si cu mici glume ca sa va relaxati.
Nu ai nimic de pierdut.

| OctavianSps a răspuns:

Esti tu convins ca nu vei regreta? Poate mai tarziu vei cauta din greu o astfel de ocazie de-a gata cum e aceasta. Urmareste vloguri care abordeaza acest subiect, sunt o multime si te invata ca la carte ce atitudine trebuie sa adopti si ce sa nu spui, cu toate astea fi tu insuti pentru ca fiecare suntem unici si fata respectiva va aprecia.