| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Nu știu cum vine dar dacă un băiat mi-ar spune că vrea să mă cunoască o fată mi-e rușine să dau față în față cu ea și chiar nu înțeleg.Ce vrea să însemne?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseama ca esti mult prea micut de varsta, daca nu poti sa intelegi asemenea lucruri. Dar, toate la timpul lor!
Acum joaca cu prietenii si lasa relatiile cu fetele, mai tarziu, cand mai cresti.

| Anonimusdark20 a răspuns (pentru Violleta2022):

La 19 ani să mă mai joc? Nici nu mai simt să mă joc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimusdark20):

Daca zici ai 19 ani, cum poate sa-ti fie rusine sa dai ochii cu o fata?
Asta se intampla la 9 ani, nu la 19 happy

| Subsemnatul123 a răspuns:

Si mie mi-ar fi rusine intr-o astfel de situatie. Mi se pare rusinos sa ai nevoie de o alta persoana sa te ajute sa-ti faci o prietena. Era sa trec prin situatii similare si am refuzat. Dar asta-s doar eu, poate altii n-au astfel de complexe si n-ar rata ocazia asta.

| Monitor a răspuns:

Iti faci tu prea multe filme in cap. Nu iti mai bate capul atata, incearca sa fii placut, amuzant si aia e.