| AlexFotbalistul01 a întrebat:

Salut.
Nu stiu sigur daca aceasta este o problema sau nu.
Cand am penisul 'sculat' nu mi se vede in intregime capul, doar pe jumate(adica trebuie sa il belesc eu sa se vada in intregime) dar in rest pot sa il 'belesc' la maxim.
Cand nu e 'sculat' nu mi se vede deloc (tot eu trebuie sa il belesc)
Vreau sa stiu daca aceasta este o problema sau nu.
Nu cred ca ma influenteaza cu ceva, nu?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E totul ok.

| JohnCena02 a răspuns:

Cand nu e sculat normal ca nu are cum sa stea belit numai daca il ti cu un carlig doar ca il poti beli oricand la maxim ( ass trebuie ) iar cand e sculat ar trebui belit dar nu e nici o probelna daca nu este tot belit cu timpul mai creste, mai te masturbezi si ti se va putea beli. Rau e doar cand nu il poti beli deloc cand nu e sculat sau doar putin si cand e sculat deloc. Si se numeste fimoza. Eu am 15 ani cand mi se scoala sta belit de tot si cand nu il pot beli eu oricand dar n are cum sa stea belit. Stai linistit ( app am folosit belit si nu decalotat ca sa intelegi oricum tot aia ). Bafta!

| AlexFotbalistul01 explică (pentru JohnCena02):

Il pot beli de tot, nu am fimoza. Dar credeam ca trebuie sa stea belit de la sine, ca asa cand e sculat sta bwlit decat pe jumate fara sa ii fac nimic.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AlexFotbalistul01):

Preputiul, adica pielea care acopera glandul (capul) nu se retrage complet de pe gland in momentul intrarii in erectie a penisului, fara a fi ajutata. De obicei atunci cand penisul intra in erectie, decalotarea este/devine partiala sau nu se produce aproape deloc. Sanatate!

| GangsterQuinn a răspuns:

Parca o aveai de 16 cm, deci ai pielea cam de vreo 20 rolling on the floor) copil disperat laughing pacat de copilaria voastra, a unora.

| AlexFotbalistul01 explică (pentru GangsterQuinn):

Păcat ca esti cam prost.