| AmtoNsk0I9 a întrebat:

Salut,o fată de 13 ani mă place(eu am 15)idea este că am mai avut relati de o saptămană pentru ca c fetele cu care am fost știau deja ca nu e ceva serios.Dar fata asta crede că e ceva serios intre noi.E frumoasă si simpatică,dar nu vreau relati de durată. Poate ma puteti ajuta cum să i spun ca nu o plac fără să o jignesc

Mersi,

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu poate fii ceva serios la 13-15 ani.
Relatiile serioase apar dupa 18-20 de ani incolo!
La varsta asta, este chestie de simpatie si joaca!
Iar faptul ca nu o placi, este si mai simplu: ignorand-o!

| Randomuser2000 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa ti au facut si tie baietii?

| Girlwholovesleep a răspuns:

E o prostie ceea ce vrei tu.Nu poți face asa ceva fara ca ea sa fie jignita.Dar esti copil, pe viitor vei vedea ca daca o sa ai copii, in special fete, si o sa dea de un baieti asa ca tine.

| Arlis a răspuns:

La 15 ani esti semianalfabet...