| 0987Dănutz a întrebat:

Salut.
O fata din liceu de care nu sunt foarte apropiat mă ia in brațe.Ce poate sa însemne?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu o prea duce mintea si se comporta ca o fetita de 5 ani, cu papusile ei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate insemna doar un singur lucru catusi de cat plauzibil si anume : doreste sa-ti atraga atentia, ca si-ar dori ca si tu sa faci exact la fel cu ea. Ora capisci? big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreabo pe ea.

| HadesSs a răspuns:

Daca esti la liceu si nu sti ce inseamna e cam naspa, eu cand eram la liceu stiam ce inseamnalaughing)

| Adry05 a răspuns:

Depinde, dacă la fel se poartă și cu alții așa e ca om

| oany a răspuns:

Poate sa fie un om sociabil si asa se manifesta ea..Nu este deloc un lucru rau. Daca nu ii sta in fire, e clar ca te place..Concluzia o poti trage tu.Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Vrea o relatie cu tine. Actioneaza ca atare daca si tie iti place de ea. Daca nu iti place las-o sa-si potoleasca poftele.

| andracampean90 a răspuns:

Câți ani ai 4?

| fenomenul56 a răspuns:

Si daca e baiat, ha?