| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare doar pentru fete:
In ce loc v-ar placea sa fie epilat un baiat, argumentati tongue

37 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

La subrat...tre' sa mai spun de ce?

| mona a răspuns:

In zona intima daca e cazul

| Roza21 a răspuns:

Jos in zona axilei si pe piept daca mai ai putin si il impletesti (glumesc laughing )

| dulcica1 a răspuns:

Peste tot, in afara de picioare! tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un baiat nu ar trebui sa fie deloc epilat, ca de aia e baiat

| Urpaniel a răspuns (pentru suntserios):

Ce retardat sună.

| suntserios a răspuns (pentru Urpaniel):

Suna mai misto din gura unu barbat sa spuna ca trebuie sa se epileze pe piept nu?

| Urpaniel a răspuns (pentru suntserios):

Uită-te la părerile fetelor, e scârbos să nu o faci deloc prietene.

| suntserios a răspuns (pentru Urpaniel):

Parerile celor de 14-16 ani nu sunt foarte importante

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

In opinia mucosilor de pe acest site, barbatia sta in lipsa parului. Sa-i asteptam sa creasca.
Barbatul fara par e neplacut vederii, e fatalau, e libidinos, respingator.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parul chiar si subrat? Sau la zona pubiana de-ti iese din boxeri?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza.

| anonim_4396 explică (pentru Urpaniel):

Mucoasele astea sunt speriate de barbatii adevarati si-si dau si ele cu parerea, desi n-au pus mana pe niciunul.

| mihnea123abc a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cand ii faci un oral te ratacesti nu? laughing

| mihnea123abc a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum gandesti cred ca nu te`ar deranja o maimuta

| anonim_4396 explică (pentru mihnea123abc):

Daca iti place sa numesti barbatii maimute, eu nu am nimic impotriva.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nici macar la subrat?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate barbatia nu sta in par happy. eu ma epilez peste tot, si pe picioare, asta nu te face pe tine mai barbat decat mine, nici in visele tale. Dar asta tine de personalitatea, daca te ingrijesti, si nu mirosi ca un urs, nu vad care e problema cu parul.

| xyz12309 a răspuns (pentru Urpaniel):

Ai dreptate
cand o sa il vezi pe strada sa fugi de el, o sa il recunosti dupa miros...

| Stonely a răspuns (pentru suntserios):

Asa este esti de-al meu.(dar macar in zonele intime)

| suntserios a răspuns (pentru Stonely):

Acolo tuns nu epilat, e o diferenta

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Deci subrat si in zona intima merge tuns?laughing ca sa nu zic epilat?

| mihnea123abc a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbeam de barbati... vorbeam de maimute

| iubesc a răspuns:

Buna. Mie imi place sa fie epilat peste tot, exceptie la maini si picioare deoarece vreau sa am langa mine un barbat nu o maimuta scapata de la zoo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! In primul rand, unde chiar deranjeaza pe multa lume in zona axilelor apoi daca e ceva mai intim in zona organelor genitale. :d.Mai vrei si argument? Tu cum ai reactiona sa vezi asa ceva la o fata? I-ai spune pleaca "ma " de aici sau si mai rau sa fie iubita ta si sa o vezi, de fapt sa n-o vezi de ditamai "padurea letea". Sa fim seriosi prea mult par nu tine cald ci te ingrozeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru unele care zica:Imi place ca iubitul meu sa fie epilat, nu sa fie o maimuta de la zoo sau chestii de genuthinking, dar voi stati cu el doar daca se epileaza, sau il iubiti oricum si nu conteaza daca are par sau nu, nu va inteleg...thinking

| τττ a răspuns:

Bună.
Jos,deoarece e neplăcut în timpul unei partide și e și scârbos...Ah, da, și pe piept, arată inestetic.
Pa, pa.

| noname2021 a răspuns:

Peste tot in afara de parul din cap laughing

| 7639781254 a răspuns:

Peste tot in afara de maini si picioare (ca sa mai arate a baiat, nu de alta)...De ce? Pai e scarbos sa se dezbrace in fata mea si sa ma intreb daca e iubitul mau sau o maimuta evadata de la zoo.

| mihnea123abc a răspuns (pentru 7639781254):

Peste tot adica si in cap thinking

| 7639781254 a răspuns (pentru mihnea123abc):

Nu, nu in cap... laughinglaughing

| Anonimaa77 a răspuns:

Numai la subrat.

| queenofsaigon a răspuns:

Doar "jos" şi la subraţ. Acum depinde, dacă e pădure şi nu te poţi odihni pe pieptul său fără să te gâdile faţa... evident că şi pe piept.

| Myvoiceroman a răspuns:

Prietena mea spune ca i-ar place ca baiatul sa fie epilat in fund, ca sa fie catifelat la atingere precum Cocolino. Eu zic ca e bine sa fie epilat la penis, ca sa nu-i ramana fetei marar intre dinti.

| 01 a răspuns:

La penis...

| Bobololo95 a răspuns:

Peste tot nu esti lup esti om ..nu ma deranjeaza dar nu e "sexy " e naspa.