| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o întrebare mai am și și asta e un stres, eu am penisul de 13cm la grosime a întrat pe el un durex ca am vrut sa testez grosimea și a fost cam stramt dar problema mea e sa nu creadă ca o am mica. Sunt gras la picioare și am și o perna de grăsime la tulpina, rădăcină, baza cum ii zice, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatii care sunt dotati cu un penis de 13 cm LUNGIME si sunt capabili sa-si mentina penisul in erectie in jur de 5-7-10 minute, in mod sigur si GARANTAT reusesc sa-si satisfaca partenera de sex d.p.d.v. sexual si sa le faca sa ajunga in culmea fericirii si a extazului, probabil ca cel putin 7-8 femei din 10, bineinteles in cazul in care psihico-mintal esti pe deplin sigur pe tine. Multa sanatate!

| Goete a răspuns:

Sa inveti sa te exprimi, ca nu indrugi nimic coerent.

| Alanonimdepetpu a răspuns (pentru Goete):

Scuze autocectorul