| Alaanonim2k20 a întrebat:

Salut, o persoana grasa cu burta si picioare grase, ma refer 90 de kg la 1.75 o sa para ca are penisul mai mic? Si marimea unui penis de 12-13 cm cum este? Si cum pot scapa de grasimea de la baza penisului? Si grasimea de la baza penisului influenteaza marimea sa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta de greutate in plus de circa 15 - 20 Kg, are ca efect o diferenta in minus de 2-3 cm din lungimea penisului. Diferenta fiind ''ingropata'' in stratul de grasime care acopera corpul tau.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pare ca este mai mic dar are si un avantaj. Nu il plouă.

| RAY a răspuns:

Esti pe plus cu 15kg, eu spun sa vezi asta