| Vaallyy999 a întrebat:

Pare o întrebare ciudata dar ma pune pe gânduri... Am 17 ani și o să-mi pun aparat dentar, o să-l țin 2 ani. Întrebarea e, dacă este vreo problema când fac sex oral unei fete, am cum sa o rănesc sau... chestii de astea? Va rog, luați în serios, ce care ar scrie la mișto răspunsuri mai bine nu mai scrieți. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| urseyul a răspuns:

Pai nu faci oral cu dinti, incearca sa fi si tu atent, nu ai cum sa o ranesti, gandeste-te ca daca aparatu dentar ar face leziuni nu ti-ar mai pune doctorul asa ceva pentru ca ai avea si tu in gura numai rani

| Vaallyy999 explică (pentru urseyul):

Sa știi! Da, plus ca dinții mei nu arata rău. dar avusesem probleme cu măselele de minte care le-am scos mai demult, și acum pun aparatul ca sa se îndrepte dinții. Nu ca ma încred ca nu mai sunt în Ro, locuiesc în Austria și e gratis pana la 18 ani, doctorul a spus ca economisesc peste 5.000,- €... Cum se mai zice, doctorii pe "dincolo" fiind mai buni decât cei din Ro. ma rog... Nu ai habar cat mai calmat acum și-ți rog de sanatatelaughing Mersi mult big grin

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul cunilitiei se foloseste in principal limba iar buzele mai putin, doar secundar. Fiindca, cu exceptia clitorisului dintii nu prea au cum sa atinga vulva in mod involuntar, se exclude posibilitatea de a provoca ranirea "pasaricii". Spor la treaba!