| Andreiu68 a întrebat:

Salut! Pe data de 21 am intretinut relatii intime neprotejat, cu iubita mea, am facut doar anal si am ejaculat inauntru. Ea este ingrijorata ca pe data de 28 trebuia sa ii vina menstruatia si ii e teama ca nu cumva sa fi cazut niste sperma in vagin si sa fie cumva insarcinata. I-am spus ca nu are cum si sa stea linistita ca si menstruatia asta este neregulata, nu vine exact. Ce sa cred oare, nu ma pricep exact cu chestiile de genu legate la fete.

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Bine i-ai spus. Menstruația poate să fie dereglată datorită unor dereglări hormonale, așa că n-aveți de ce să vă faceți griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic. Să stea liniștită și sigur nu ai făcut asta că știa și ea perfect că nu are cum să ajungă sperma în vagin.

| raresalexe a răspuns:

Sunt f slabe sansele sa fi ajuns acolo sperma chiar aproape imposibil deci nu iti face griji.