| Roberrt21 a întrebat:

Salut, pe la 9 dimineata m-am masturbat si pe la 4 am avut contact sexual neprotejat in perioada fertilă nu am ejaculat in ea, dar după ce m-am masturbat nu m-am spălat dar am urinat. Sunt sanse sa ramana însărcinată?

4 răspunsuri:
| eugeniu2020 a răspuns:

Tu de ortografie ai auzit? pune mana pe carte si invata, lasa sexul

| DanielCD a răspuns:

DA sunt sanse dar minime, chiar daca nu ai ejaculat in ea, lichidul preejaculator poate contine si sperma! Intreba un medic sa-ti confirme! Oricum spala-te dupa orice "contact" ca e igienic si nu o sa puti; si foloseste prezervativul.

| Roberrt21 explică (pentru DanielCD):

Am fost si am întrebat medicul, asistenta nu stiu exact ce era si a vis ca nu se poate

| zeuspebepeee a răspuns:

Nu, atata timp cat spermatozoizii nu fac contact cu. asa, nu ar trebui sa se intample acest lucru.