| Kapa205 a întrebat:

Penisul meu masoara 10 cm si am 14 ani iar cand aveam 13 ani aveam in jur de 13 cm penisul, oare ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

Masturbare = pacate.
Dumnezeu, Atotputernicul, te-ai articulat taiand din marime.

| OMFGConrad a răspuns (pentru Kingsley):

De ce-l sperii, măi? laughing

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta nu se poate discuta despre o anumita marime a penisului fiindca in cazul vostru abia incepe procesul de dezvoltare fizica a voastra a baietilor. Ca si celelalte organe care exista atat in organism cat sicele din exterior toate se vor dezvolta si creste incontinuu pana la maturitate. Tot asa se intampla si in cazul penisului care poate creste foarte mult sau foarte putin. La 13 ani poate fi considerat ca avand o lungime normala si penisul de 8-9 cm cat si unul de 12-13 cm, fiindca ritmul de dezvoltare si marimea finala nimeni nu o poate intui de pe acum. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca nu ai masurat corect, nici prima data nici, a doua oara.