| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care stiu sigur sau au facut asta.

Eu si prietena mea vrem sa ne apucam de filme pentru adulti si sa le urcam pe siteuri dedicate pentru bani.

Aveti idee cum trebuie procedat? Ne facem cont, pun filmuletele si apoi?

P.S: Intrebarea e cat se poate de serioasa!

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poti sa iti faci cont pe un site gen PornHub si sa le urmezi instructiunile, de obicei trebuie 1-2 clipuri de verificare si copi dupa actele de identitate sa vada ca sunteti majori + contul unde sa va vireze banii.

Acestea fiind spuse, sa nu crezi ca o sa va umpleti de bani. In primul rand rebuie sa cumparati o camera decenta, care e cateva mii de lei, ca sa faceti o filmare cat de cat ok, apoi trebuie sa faceti ceva interesant..platformele alea sunt pline de oameni care fac sex deci nu o sa iesiti cu nimic in evidenta. In plus plata se face cam ca la YT cred deci la mia de vizualizari si aia o fi cam la 1 dolar, deci trebuie sa te tii de treaba cativa ani pentru ca primele clipuri nu cred ca vor genera nimic, dar in timp cand o sa ai multe care o sa tot fie vizualizate o sa incepaa sa se adune banii.

Daca vreis a faci bani mai repede mai bine va apucati d evideo chat ca si cuplu, acolo daca va descucati bine scoatei din prima a doua luna, la chestia cu clipurile poate dura ceva vreme.

Sa nu mai zic ca trebuie sa aratati cat de cat ok, sa aveti o locatie care e decorata decent etc.

Pe scurt, nu te aspteta sa ploua cu bani.

| ancaval a răspuns:

Nu mai bine mergeți la muncă?

8 ore, 3 schimburi!

Sunteți tineri, sănătoși!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și apoi vin banii garantat, va cordiți și banii vin garantat, ce poate fii mai simplu și frumos. Prea putini reușesc să scoată bani din așa ceva. Extraordinar de puțini de nici nu merita sa incercati.
înainte sa vina banii trebuie sa o faceți pe gratis până adunați public care e dispus și să vă plătească pentru asta. Că faceți filme pentru adulți sau alte chestii înainte trebuie să faceți ceva din pasiune, după apar și banii că doar 0, 1-5 la sută din ei o sa fie dispuși să vă plătească restul, nu. E logic că faceți filme sau altceva funcționează la fel.

| Willis a răspuns:

Asta puteți face, ca și venit suplimentar. În rest, vă puteți angaja normal, pe ce vreți fiecare, apoi după programul normal de lucru, faceți ore suplimentare cu distracție. Ve-ți fi mult mai mulțumiți așa. Apoi dacă vedeți că veniturile suplimentare, depășesc veniturile din salariile normale, atunci vă puteți gândi să faceți doar filme xxx

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Daca vreti sa faceti bani de pe urma asta cautati un studio de filme pentru adulti din orasul vostru