| adbu a întrebat:

Pot spune ca sufar de singuratate. Am schimbat mediul de viata (ma refer ca am plecat la facultate in alt oras) dar tot singur ma simt. Nu am prieteni cu adevarat prieteni, ci doar amici. Problema mai mare e aceea ca nu am reusit sa leg vreo relatie cu o fata. Imi place o fata dar, nu face parte din cercul meu de amici si nici nu vrea sa vorbeasca cu mine pe facebook. Ce e de facut totusi sa scap de povara asta?

1 răspuns:
| miinnniiee a răspuns:

Daca acea fata nu vrea sa vorbeasca cu tine, poti gasi o alta fata care sa iti dea atentie. E foarte placut dupa o zi grea si obositoare sa ai cui sa ii povestesti ce ai facut sa poti vorbi cu cineva. Te eliberezi de toate chestiile urate si iti ofera o stare de bine, deci nu iti pierde timpu cu cineva care nu te merita. Te pup, bafta :*