| Amy_5342 a întrebat:

Prietena mea are o problema. Deci noi doua mai aveam inca o prietena in care aveam incredere pana la un incident. Prietenei mele ii placea de un baiat dar acesta si cu cealalta fata au facut o mare prostie. Toata gasca lui a aflat de asemenea. Acea fata avea si ea un iubit si totusi intr'o zi intr'o padurice de la marginea orasului in timp ce prietena mea si cu iubitul acelei fete se aflau in zona, acea fata i'a facut sex oral intr-un tufis. I'a frant inima si fata aia a tradat'o si nu stie ce sa faca. Aveti vreo idee cum sa procedeze in situatia asta?

1 răspuns:
| Merry24 a răspuns:

In momentul in care inseli o persoana nu poti face nimic altceva decat sa lasi timpul sa decida si sa te rogi sa fii iertata.