| Asdfghjklove69 a întrebat:

Prietena mea cea mai bună s-a despărțit de iubitul ei și nu știu cum, dar cred ca m-am îndrăgostit de el! Eu nu îl cunosc și nu am vorbit niciodată cu el dar pur și simplu când l-am văzut prima oară am crezut ca lesin! Dar prietena mea încă îl iubește și eu tot încerc sa o fac sa vorbească cu el dar mă simt așa de ciudat!? P.S. El s-a despărțit de ea pentru ca a zis ca îi place de alta fata și acum el are o iubita.

P.P.S. El e cu un an mai mare ca mine.

P.P.P.S. Va rog nu veniți cu răspunsuri gen "spune-i prietenei tale ca îl placi sau cel mai rău spune-i lui ca îl placi.
UPDATEEE!
În momentul de față i-am spus prietenei mele ca îl plac și a zis ca nu are nici o problema în legătură cu asta. ( acum 2 săptămâni) Acum, eram în curtea școlii și el a venit pur și simplu la mine și m-a sarutat. Și am reacționat și eu și l-am sărutat inapoi. Și cred ca ne-am sărutat 5 minute incontinuu. Și acum suntem împreună. Și am aflat că mă place de ceva timp, chiar și când era cu prietena mea. ( acum o săptămână?). Și acum suntem impreuna. Și avem o relație perfectă., foarte pasionala și draguta. Nu am făcut nimic aiurea, adică știți voi... Și am hotărât să nu o facem pana nu ne simțim pregatiti. Și știu ca pare aiurea sa spun ca eu cred ca el e barbatul potrivit, dar da, el e barbatul potrivit. Și sărutul a fost sărutul perfect. Adică eu stăteam afară cu niște prietene și el a trecut pe lângă noi cu prietenii lui și m-a luat în brațe și a început să mă sărute și se uita toată lumea la noi și a fost așa de romantic! Acum nu știu ce sa cred. Adică prietena mea a zis ca nu o deranjează ca sunt cu el. Ea are un iubit acum și a zis ca l-a înșelat pe băiatul cu care sunt eu acum cu actualul ei timp de 4 luni. Nu știu dacă ea se simte prost sau chiar nu îi pasa.

1 răspuns:
| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

In toata chestia asta nu trebuie sa te gandesti la nimeni altcineva decat la voi si totul va fi perfect, nu conteaza daca ea inca tine la el sau nu, daca l-a inselat este absolut numai treaba ei, fiti fericiti si iubitiva mut