| chris512 a întrebat:

Salut prieteni. Am gafat-o azi.
Dupa ani si ani de sex protejat si mereu avand grija ca totul sa fie bine, inevitabilul s-a produs.
Pe scurt.
Am facut sex protejat cu prietena mea, totul bine, am verificat prezervativul la final, 0 probleme.
Am intrat dupa aia la dus m-am spalat si urinat dupa.
Avand in vedere faptul ca nu ne-am mai vazut de ceva timp simteam ca presiunea sexuala inca e prezenta si am decis sa mai fie 1x.
A inceput partenera sa imi faca sex oral (fara prezervativ) si dupa l-am pus pentru sexual vaginal. In timp ce actul in sine decurgea, am ajuns iar la sex oral din partea ei, dupa iar vaginal.
Am terminat iar, am verificat prezervativul, fara probleme.
Intre timp ne gandeam daca o fi ramas spermatozoizi in gura ei cand partenera mi-a facut sex oral si eu am bagat-o in vagin. Nu stiu ce sa fac. Are aplicatie pe telefon si spune ca ii vine in 5 zile menstruatia si nu mai e 3 zile in perioada fertila. E un risc. Voi ce spuneti? Ati fost in situatia asta?

13 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă faceți deja sex de ani și ani, mai bine fii bărbat și căsătoriți va și dacă apare o sarcina neprigramata creșteți împreună copilul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spun că ești animal.

| chris512 explică (pentru sadrian46):

Dl. Adrian.
Observ ca sunteti userul anului 2019 si om in toata firea. Consider ca politetia si bunul simt sunt prioritare in aceasta comunitate si mai ales stiti ca nu au sens comentariile inutile.
Faptul ca am decis ca sa fie si urmatoare partida e strict problema noastra, suntem tineri si avem nevoi.
Din pacate dvs. cred ca o spuneti din rautate ca nu mai puteti.
O zi faina si sper sa oferiti raspunsuri mai bune pentru ca aveti un badge si e pacat.

| sadrian46 a răspuns (pentru chris512):

Dacă faci sex oral și ți se pare că ești uman fiindcă este la modă, asta este părerea mea, la care nu renunț.

| chris512 explică (pentru sadrian46):

Nu este la moda, se practica de sute de ani. Toate bune

| sadrian46 a răspuns (pentru chris512):

Nu se practică, cine practică? Cei ce au renunțat la demnitatea și statutul de oameni și se porcesc.

| regis a răspuns (pentru sadrian46):

Cred ca se referă doar la persoanele active sexual.

| Emilian65 a răspuns:

Nu am fost în aceasta situație. Dar, dacă totul a fost protejat, nu este posibil sa rămână gravida.

| chris512 explică (pentru Emilian65):

Nici eu in 15 ani de activitate.

| VoidEternal a răspuns:

A doua oară când ti-a făcut oral, aveai prevervativ? Pentru că de prima data nu aveau cum să rămână spermatozoizi daca te-ai spălat.

| chris512 explică (pentru VoidEternal):

A fost asa daca nu m-am facut inteles.
Prima partida, protejat, totul bine.
Dupa aia m-am spalat si urinat putin.
A doua. Am inceput cu oral neprotejat, sex normal protejat, oral protejat (imi murise putin din cauza unei probleme si voiam sa se ridice), sex normal.
Ma gandesc sa nu fi ramas spermatozoizi in gura. Nu mi-am dat seama. Era si oboseala de vina.

| VoidEternal a răspuns (pentru chris512):

Cum ziceam, la primul oral nu au avut de unde sa fie spermatoizi pentru că te-ai spălat. Al doilea oral a fost protejat. Deci e all good.

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Nu nu am fost in astfel de situatie domnule chris512. nu vad de ce v-ati ingrijora