| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, prieteni. Am o intrebare ceva mai rusinoasa. Intrebarea ar fi : e rusinos sa fii virgin la 17 ani?
Cealalta intrebare este : e ceva Urat ca un baiat sa faca sex oral unei fete? Scuza-ti limbajul. Fara jigniri, va rog.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e rusinos. nici nu vad cum ar afla restul lumii daca esti sau nu virgin

fiecare cuplu face ce vrea in intimitatea lor. Daca ei sunt de accord cu sexul oral fac sex oral. Nu vad de ce ar fi urat ceva ce se intampla de comun accord intr-un cuplu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este urat, este la fel de normal cum o fata face sex oral baiatului!

| mihai69 a răspuns:

1. Nu.
2. Unii cred că e ceva foarte înjositor, alții aş face doar asta toată ziua!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este o rusine sa fii virgin la 17 ani.

| xByte a răspuns:

Nu, nu mi se pare rusinos sa fii virgin la varsta de 17 ani, mai ales din moment ce daca nu ai fii, ar deveni ilegal. Numai bine!

| GoldenBoy17 explică:

Va multumesc tuturor pentru Sfaturile Voastre bine voitoare. Nu ca-s fi pretentios, doar ca nu sunt genu' de baiat Disperat dupa Sex, La fetele cu care am Stat, am Cautat Altceva, nu sex. Eu consider ca o relatie nu consta in sex, ci doar ajuta ca relatie sa se improspateze. Sex am facut doar o data cu prezervativ, dar nu s-a intamplat chestia aia, gen cu Ruperea atei de la penis, sau ceva de genul. Si pe langa, consider ca a face sex oral unei fete e ceva Normal. Uniii spun ca nu ar face asa ceva nici morti. Dar am auzit o vorba: "Nu tot ce zboara se mananca", concluzia ar fi ca toti, Baietii. Ar fi dispusi sa faca sex oral unei fete, Atata timp cat e curata, si nu a intretinut relatii Sexuale In exces. Eu am facut sex oral unei fete de de 16 ani, si era virgina, acum numai este, pentru ca a facut-o cu mine. Si inca o data, imi cer scuze daca am folosit un limbaj prea Licentios pentru subiectu' asta, dar m-a macinat mult.
Multumesc.

| AlexLK a răspuns:

Salut.Em am 27 de ani..si ceva experienta in ambele laughing
1:Nu este deloc rusinos. Daca nu ai gasit inca fata cu care sa faci asta nu-i timpul pierdut.(NU-ti recomand metoda clasica.Adica beat si la prostituate.Eu asa am inceput si habar nu am cine a fost prima laughing ).Dar ca si sfat...incearca sa nu te inhibi si foloseste neaparat protectie.Ca sa nu ai probleme gen sa "moara". ceea ce se intampla la 80% din cazuri prima data, iti dau un mic pont: la aproape orice sexshop exista niste prezervative cu o substanta in capat care ti-o tine "tare" big grin daca vrei detalii..imi spui
2:Chestia cu sexul oral...mie unul imi place maxim dar doar in cazul in care fata respectiva imi da incredere.In primul rand daca e curata acolo jos.O sa vezi ca e super chestia...te apropie foarte muult si crede-ma ca ea n-o sa te refuze! laughing
big up!

| Anisia15ana a răspuns:

1.Nu este ruşinos, trebuie să fi mândru de tine. Băieții sunt altfel în ziua de azi.
Nu îți recomand să-ți începi viata sexuală dacă nu ai gasit fata potrivită, care să te iubească îndeajuns!
2. Dacă îți place şi nu iti este silă, o poți face. Nu este nimic ruşinos. E ceva foarte normal. Ai grijă cui faci si cu cine iti începi viata sexuală.
Mult Succes!

| adytaa a răspuns (pentru Anisia15ana):

1 nu e rusinos sa fii virgin la 17ani pentru ca fiecare baiat considera el cand vrea sasi inceapa viata sexuala
2 nu stiu ce sa zic, dae daca vrei sa incerci sa ai grija vu vine si sa te asiguri ca e curata

| MEB a răspuns:

1.) nu e deloc rusinos, iubitul meu a fost virgin pana la varsta de 22 de ani ( pana am aparut eu )

2.)de ce sa fie urat? E urat cand tie ti se face oral? Asa cum simti tu placerea o simte si ea.