| ENDofGaming a întrebat:

Salut prieteni, am si eu nevoie de ajutor, de putin timp m-am intalnit o fata cred ca m-am indragostit de ea, nu pot spune cu certitudine insa cand o vad imi pierd mintile, ma simt ca un copil etc etc. Am iesit de cateva ori, la un moment dat m-a intrebat " ce parere ai despre mine, ce parere ti-ai facut in aceasta perioda despre mine ca fata..."? Aici m-am blocat pentru ca fata imi place, insa nu ne-am cunoscut destul de bine ca sa-mi fac o parere despre ea, atunci i-am zis ca o sa-i spun mai incolo. Evident ca s-a suparat, cine ma poate ajuta cu niste pareri, adica as vrea ca exemplu sa-mi dati niste pareri de-ale voastre sa inteleg despre ce merge vorba.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cred că o să ai o problemă.
Aici nu merge cu copiuțe sau fițuici. Dacă n-ai inspirație, nu prea te poate ajuta nimeni.
Fata te poate întreba orice. N-o să-i spui "stai să întreb un prieten". laughing

| AlexBananas a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce caterinca esti smr, esti ca ala de o zis ca se umfla si xbosra daca face sex in ciclul menstrual.
Dava-n sange omule laughing))

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi ce despre fata asta, sa ne dam cu parerea. Pur si simplu trebuia sa ii spui parerea ta, cu propriile tale cuvinte. Nu inteleg ce a fost atât de greu

| Crackman a răspuns:

Spune si tu.
Personalitatea, modul de a iubi natura, macarea, animalele
Stilul ei vestimentar
Umorul

| sofisis a răspuns:

Pe scurt vrea sa vada cata atentie i-ai acordat si ce apreciezi la ea. Noi nu avem cum sa iti spunem pentru ca nu o cunoastem. Dar daca esti amorezat...atunci ar fi fost ocazia perfecta sa aflii si parerea ei despre tine si care sunt sansele unei relatii.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să fii sincer cu ea.
Normal că s-a simțit supărată la ce i-ai zis.