| kisseababy10 a întrebat:

Salut prieteni! Am un iubit de un an de zile. Am o problema cu el care ma doare, de fiecare data cand are vreo nunta sau cumetrie se duce singur, imi vine cu explicatii ca se duce cu parintii, fratele si la nunta sunt numai din familie invitati etc. Din ce cauza procedeaza asa? I-am propus sa locuim impreuna in apartamentul meu, mi-a zis ca e prea departe de serviciul meu si nu este de acord, apartamentul lui e cu o odaie si e prea mic pentru noi ambii si n-am mai ajuns la un numitor comun. Nu-l inteleg deloc de ce se poarta asa

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Poate îi e frică ca lucruriile să nu devină prea serioase cum a zis userul de mai sus.

| Kogaion a răspuns:

Parintii lui stiu de tine? Adica, nu zic ca asa este, dar ar putea sa-i fie rusine sa te prezinte/sa se afiseze cu tine(stiu ca e dur, dar cunosc cazuri). Un alt motiv ar fi ca nu prea sa plateasca si pentru tine la dar, ma rog, cauze sunt multiple. Poate el nu vrea sa se mute la tine pentru ca lucrurile ar deveni ceva mai serioase intre voi.