| FaNa1337K a întrebat:

Salut.
Recent m`am despartit de iubirea vietii melesad, ce sfaturi imi dati sa o uit. nu`mi iese din minte, si sufar de dimineata pana seara, in fiecare zi crying

Răspuns Câştigător
| Kosmy55 a răspuns:

Te ciupesti (il tragi si ii dai drumu' pe mana ta.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma,nu merita sa suferi pentru o fata.Stiu cum e, doar azi m-am despartit de prietena mea.Iti dai seama ca sunt suparat, dar fac ceva care sa imi distraga atentia.Adevaru-i ca e greu, dupa tot timpul petrecut impreuna, toate nebuniile prin care am trecut, sa te desparti intr-un minut este suparator.Citeste o carte buna, sau plimba-te la aer curat ca sa dai afara supararea.E greu, dar cu timpul o sa treaca.

| Denis505 a răspuns:

Fa-ti o labawinking

| FaNa1337K explică (pentru Denis505):

N-am chef de caterinca frate straight face

| Denis505 a răspuns (pentru FaNa1337K):

laughing

| Kosmy55 a răspuns:

Salut!big grin
Pai nu te merita daca s-a despartit de tine inseamna ca nici nu ai avut-o. Deci ia-ti un elastic si pune-l la mana, mereu cand iti aduci amntea de ea ciupestete cu elasticul.
Sper sa mearga si la tine eu fac asta mereu... Bafta. Funda?

| FaNa1337K explică (pentru Kosmy55):

Stai stai stai ca n-am inteles, deci iau un elastic, il pun pe mana, mereu cand imi aduc aminte de ea... ce fac?

| Kosmy55 a răspuns (pentru FaNa1337K):

Te ciupesti (il tragi si ii dai drumu' pe mana ta.

| FairyTailFan a răspuns:

Este greu sa treci peste o despartire mai ales daca chiar ai ținut la persoana respectiva dar ai putea începe prin a nu te mai gandi la ea.Ai putea sa ieși in oraș cu prietenii sau a putea merge la un film. Poti sa asculti muzica, sa stai pe calculator sau sa ieși pe afara.Fa orice crezi ca iti poate tine mintea ocupată. Cauta eventual pe altcineva daca chiar nu poti sa uiti acea persoana.Mult noroc big grin

| luncasu a răspuns:

Plimba.te,iesi cu fetele/baietii. incearca sa stai cu altcineva, cu ajutorul altui baiat/fata poate vei uita... nu ai specificat dk esti fata sau baiat...

| andreit a răspuns:

Alta gagica hombrewinking