| gad12312 a întrebat:

Salut,recent mi-a venit o colega noua la servici, mentionez, am 20 de ani si ea 23. Cumva am inceput sa ne tachinam putin si intru-un anumit fel sa ne simtim bine cand vorbim. Chiar imi place, ce ar trebui sa fac, cum ar trebui sa actionez, niste pareri sau sfaturi mi-ar fi de folos? Chiar imi place si as vrea sa pot face ceva din asta.
Mersi anticipat, zi frumoasa!

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Invit-o sa iti vadă colectia de timbre.

| Violleta2022 a răspuns:

Invit-o la o facea, dupa munca... cine stie, poate te place si vrea sa iasa cu tine.

| Sofer a răspuns:

E cazul sa o inviti undeva la date.

| TheGentleman a răspuns:

Relațiile amoroase la locul de muncă/ cu colegi de serviciu nu sunt recomandate.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi invit-o la un sawurma întreabă dacă nu știu are pe cineva și dacă nu vrea sa ieșiți la un suc Aia e are viața ei numai bine

| GusticelMititel a răspuns:

Lipeste-o de perete si linge-o pe fata

| gad12312 explică (pentru GusticelMititel):

Varule=]]]]]]]]]]]]]facem sextape sau ce facem=]]]]]]]]]]]

| google85 a răspuns:

Fa-o pe inabordabilul si da-mi nr ei

| gad12312 explică:

Ideea principala e ca daca avea pe cineva, nu mi mai facea si cu ochiul, nu mi mai spunea sa nu plec de langa ea si sa raman cu ea si na...credeam ca mi se vor da altfel de raspunsuri legate de asta pe TPU