| flaviuzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Revin cu o noua intrebare.

Deci am luat decizia sa ma despart de fata de care imi place(cei care vor sa sa stie care sunt motivele pot sa imi citeasca intrebarea precedenta),doar ca ieri iarasi ne-am intalnit si chiar nu pot sa mi-o scot din cap, e ok cand fac sport sau cand sunt cu prietenii,dar cand sunt singur tot timpul minte imi zboara la ea, nici nu pot sa ascult muzica care imi place fiindaca imi amintesc de ea.

Cum pot sa o uit definitiv si atunci cand ne intalnim sa nu ma mai cuprinda nici un sentiment?

1 răspuns:
| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Efectiv gandeste te iar la motive. Ocupa ti timpul cu altceva si dati seama ca exista lucruri mai bune de facut decat sa,, suferi'' pentru o fata sau sa ti pierzi timpul aiurea. Citeste ceva, vorbeste cu cineva..etc..singura modalitate si in rest, depinde de tine