| Cristi1220 a întrebat:

Salut, revin iar cu o intrebare si fac un rezumat cat mai scurt, am facut anumite chestii cu iubita, ea mi-a facut oral, eu m-am jucat cu degetele prin zona ei intimă, eram speriat ca nu cumva sa fi umblat eu acolo dupa ce mi-a facut mie oralul si sa nu imi fi rămas ceva pe mana si sa nu apara vreo sarcina pentru ca i-am băgat eu degetele, oricum parca sa zic ca primele doua dati am făcut asta inainte să imi faca oral, iar a 3 a oara am facut-o dupa, dar m-am spălat cu apa săpun si dezinfectant pe mana și nici nu aveam ceva rămas pe ea ca asa observam. Ideea e ca după mi-a fost putin frica că nu ii vine menstruatia, până la urmă i-a venit, mai repede decat trebuia, dar nu a fost asa rau, s-a simtit rau si a sangerat primele 2 zile, după cica nu a mai avut nimic, de la ce se cauzează asta? Mi-a zis ca nu a mai pățit doar 2 zile până acum..help with some info?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are cum să rămână din ce ai zis iar ciclu nu vine mereu la fel

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la porcoral.

| Meme10Meme a răspuns:

Sa te speli pe maini.

| rapandula a răspuns:

Lasa-te de sex printeso ca te agiti ca o femeie paranoia. De ce mai faci sex daca nu stii cu ce se mananca? Asa greu iti este sa te informezi? Nu musca cunoasterea sa stii. Peste 20-30 de ani cand iti vei citii intrebarea iti vei da trei pumni in cap.
Nu ramane insarcinata. Stai chill.

| Cristi1220 explică (pentru rapandula):

Multumesc pentru raspunsul putin mai ''sever'', cateodata de asta e nevoie ca cineva sa priceapa direct laughing dar nu, nu am intretinut relatii sexuale, doar asa ne-am ''tachinat'' unul pe celalalt, aveti idee totusi de la ce sa fie problema in legatura cu ce am intrebat? de ce a avut-o doar 2 zile? sa fie cumva probleme hormonale?

| rapandula a răspuns (pentru Cristi1220):

Cand faci sex sau masturbari din astea poate sa mai intarzie sau sa dureze mai mult/putin. Nu e o problema.

| orailibrail a răspuns:

Daca i-ai facit de 3 ori degetica, sa nu te mai astepti sangereze cand o vei face cu ea, daca e virgina

| Cristi1220 explică (pentru orailibrail):

Nu i-am bagat degetele laughing, doar asa un teasing

| Cristi1220 explică (pentru Cristi1220):

Ma refer ca nu cred, am fost asa mai bland, prin zona clitorisului etc