| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Sa zicem ca am iesit cu ea la prima intalnire, a fost super fain, ne-am distrat, totul a mers bine, iar la final s-a lasat cu un mic sarut. Intrebarea e atunci cand vine urmatoarea intalnire ce trebuie sa faci cand o vezi? O iei in brate sau o saruti? Fiind a doua intalnire. Iar in legatura cu florile si alte chestii de genul. Se iau cand relatia este la un alt nivel, nu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu spun ca e ok,personal recomand asta la varsta ta, pai e bine sa nu fi disperat,sa nu o saruti daca ea nu vrea asta,fetelor nu le plac masculi omega adica genul de disperati,gelosi, nebuni dupa sex sa te comporti natural si frumos cu ea, fetelor le plac baieti populari, frumosi, inalti dar si ce sa ai ce discuta cu acel baiat, eu unu nu as merge cu o fata in oras si as face ceva gen o aventura undeva, trebuie sa fi mai diferit ca alti

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as spune ca o floare e ceva romantic, e frumos sa-i daruiesti de la a doua intalnire, depinde daca va placeti de ce nu? dar ce varste aveti?

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

Eu am 15 iar ea 14. Ce parere ai? Cum crezi ca ar trebui sa arate o a doua intalnire?

| minrest a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Nu e bine sa o saruti la inceput, e o atitudine macho, e ca si cum ai afirma un drept. Daca va sarutati in timpul intalnirii, bine, daca nu o saruti tot la sfarsit.

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Eu spun ca e ok,personal recomand asta la varsta ta, pai e bine sa nu fi disperat,sa nu o saruti daca ea nu vrea asta,fetelor nu le plac masculi omega adica genul de disperati,gelosi, nebuni dupa sex sa te comporti natural si frumos cu ea, fetelor le plac baieti populari, frumosi, inalti dar si ce sa ai ce discuta cu acel baiat, eu unu nu as merge cu o fata in oras si as face ceva gen o aventura undeva, trebuie sa fi mai diferit ca alti

| CreativeQadas a răspuns:

Nu neaparar. La urmatoarea intalnire ii poti aduce o floare, o sa se simta apreciata

| exoticc a răspuns:

Eu zic ca la vârsta ta ar fi mai ok ca la a doua întâlnire să o iei doar în brațe. Dacă vezi că ea dă semne că așteaptă ceva mai mult, eu zic să acționezi doar să nu exagerezi, o sa vină totul de la sine.

| Superrnova a răspuns:

O floare nu strica niciodata. Nu te complica cu buchet de flori si alte ghivece, e scump si kitchos in acelasi timp. Dar cu un trandafir alb nu gresesti niciodata, depinde cat de importanta este fata pentru tinehee hee

| Superrnova a răspuns:

Cand o vezi la a doua intalnire o iei in brate si in functie de ce se intampla dupa o saruti * sau poate te saruta ea xD *