| AnonymousGirl98 a întrebat:

Saptamana trecuta eu si prietenul meu ne-am intalnit la el acasa si ne-am jucat. Prima oara a ejaculat el intr-un servetel, iar mai apoi m-a masturbat pe mine cu degetele, fara sa-si introduca degetele in vaginul meu. El zice ca nu ar fi avut ceva pe mana, insa ne este amandurora teama ca eu sa nu fi ramas insarcinata. Atunci eram in perioada fertila. Precizez ca amandoi suntem virgini. Rog seriozitate si va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a putea sa se formeze cu totul accidental o sarcina nu poate fi 100% exclusa, insa se poate afirma fara a gresi ca si probabilitatea de a apare o sarcina este practic IMPOSIBILA. In viitor ar fi indicat sa fiti mai responsabili si macar in perioada fertila sa va abtineti de la astfel de jocuri si fantezii sexuale care pot degenera si deveni "periculoase". Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare, ejaculare in vagin, masturbare fara introducerea degetelor in vagin, de ce iti faci probleme de sarcina?

| EaSports a răspuns:

Nu te teme, nuv ei ramane insarcinata. Astfel de cazuri sunt la fiecare a 5 persoana si nu face haz de necaz asupra cauzei care asa si trebuie sa se intample.

| AnonymousGirl98 explică:

Vă mulțumesc frumos pentru răspunsuri! happy