| Eliza4u a întrebat:

Salut, scuzati categoria dar asta e cea mai citita si am nevoie de un raspuns urgent. La mine in oras este o tipa foarte populara pe care o admir foarte mult si as vrea sa o cunosc intrand in vorba cu ea pe facebook. ce sa ii spun, ce sa vorbesc cu ea astfel incat sa ii cad bine si sa vrea sa iesim la o cafea ca fetele si nici de cum sa par o fana sau o obsedata. please help me!

Răspuns Câştigător
| Lionsroad a răspuns:

Dacă zici că e așa populară, atunci e probabil și fițoasă. Sau greșesc? Păi, ar fi bine să o complimentezi și să o faci să se simtă cât mai bine în preajma ta, iar după ce te-ai împrietenit cu ea, puteți ieși în oraș. Bineînțeles, varianta asta se aplică doar în cazul în care nu e una din fetele alea arogante și cinice care se cred incredibil de interesante, fiindcă și cea mai mică mișare le e analizată de „discipolii" lor, care tânjesc după popularitate. Totuși, dacă reușești, atunci când mergi cu ea în oraș, găsește cât mai multe subiecte de discuție și încearcă să vezi ce ai în comun cu ea și ce nu. Nu uita, fii tu însăți! Succesuri!

5 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai poti sa afli ceva despre ia ce ii place si sa vorbesti despre acel lucru cu ia dupa aceea ii zici daca nu vrea sa ieasa la o cafea cu tine si cu fetele sa va cunoasteti mai bine si sa fi prietena cu ia.Multa bafta

| Eliza4u explică (pentru oOoBrBoOo):

Multumesc mult! apreciez rapiditatea :*

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru Eliza4u):

Eu am incercat s iti dau cel mia bunraspuns imi pare rau daca nu este cea ce cauti

| bellatrix24 a răspuns:

Poti incerca sa te bagi in seama cand cauta ceva (produse cosmetice chestii de genu)... dar e cam dificil. Fetele foarte populare sunt obisnuite sa fie in centrul atentiei si poate i s-ar parea ciudat sa iasa la cafea cu alta fata. Dar poate cunosti pe cineva din cercul ei de prieteni si poate iti va face cunostiinta cu ea. Succes!

| Eliza4u explică (pentru bellatrix24):

Mersi mult pentru sfat, intr-adevar trebuie sa gasesc pe cineva din grupul ei ca altfel ar fi ciudat :*