| Andrei29g3 a întrebat:

Salut, sora mea mai mica are o prietena cu care am băut acum câteva seri și ne-am atins și pupat toată seara, acum am prins drag de ea dar nu știu dacă și ea de mine, ma gândesc ca a făcut asta doar ca băuse și na. I-as pune surorii mele ce simt dar mi-e frica.

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Încearcă să vorbești cu sora ta despre asta. Ar trebui să te înțeleagă ( dacă sunteți foarte apropiați ) sau o poți întreba direct pe fata aceea.

| RIGeorge a răspuns:

Salut, sa stii ca la betie se spune / arata adevarul, dar cel mai bine este sa vorbesti cu sora ta sau sa ii dai de inteles acelei fete ca o placi.

Daca eram in locul tau as continua, daca dai inapoi mai tarziu sa nu iti para rau ca nu ai incercat, pana la urma ce ai de pierdut?