| hitman2014 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce pot sa ii zic unei fete pe facebook sa iasa cu mine in oras?
Fata de care vorbesc se lasa foarte greu si plus ca e genul de om care raspunde destul de greu la mesaje si atunci cand o face timite mesaje destul de scurte.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate nici nu te gandi sa te umilesi in fata ei, daca ea vrea indiferenta, raspundei cu indiferenta, o sa turbeze. sfatul meu lucreaza la increderea de sine, arata-i ca nu stai dupa ea, foarte simplu daca ea nu vrea las-o in pace

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Bine ca macar iti raspunde.

| Green66 a răspuns:

Îți spun dar am o condiție: atunci când te simți pregătit pentru următorul pas să mă chemi să-ți arăt cum se face silly

| DepravatRo a răspuns:

Ba, ce-ar fi sa nu agati pe fakebook ci fata in fata?