| Lilia2621 a întrebat:

spuneti-mi va rog, doar sarutul cu limba e un sarut adevarat, sau si acel doar cu buzele! De exemplu daca m-am sarutat doar cu buzele acesta nu se numeste sarut?

6 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Fie ca dai un sarut tipic sau unul cu limba tot este considerat sarut, pa ca un sarut sa fie reusit nu conteaza atata felul in care l-ai dat, cea ce conteaza este sa fie unul oferit din dragoste si atuncea e anutomat bun

| forever4you a răspuns:

Da tot sarut se numeste ambele se numesc asa...doar ca sunt diferitebig grin eu le'am incercat pe amandoua si la ala cu limba ma'am cam simtit jenatablushing

| Contrast a răspuns:

Contactul buzelor a doua persoane se numeste sarut, acum ca sarutul aste de mai multe feluri e partea a doua...

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Buna!

Ambele se numesc saruturi doar ca fiecare urmareste "drumul sau", dar daca ai sarutat pe buze sau ai fost sarutata pe buze asta nu inseamna ca nu se numeste sarut.

| Baal a răspuns:

Este sarut @contrast sarut se numeste si sarutul pe obraz...nu doar pe buze oricum...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca se numeste sarut.
ambele sunt saruturi, dar in diferite modalitati ca sa le zic asA:]