| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stiu ca e o intrebare mai naspa si proasta.
Dar penisul meu are 3cm culcat si 7-8 cm in erectie.
Este bine? Nu chiar cred asa de mult

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne inălțimea și anii

| Anonim103723 a răspuns (pentru sierra1):

Aam uitat, am 12 ani si inaltime 1, 40 stiu, sunt mic

| Emilian65 a răspuns:

La cei 12 ani ai tai, dimensiunea penisului este aproape de normal. Dar, el va mai creste pana pe la 16 ani.

| Frank51 a răspuns:

Ca sa fie considerat prea mic trebuie sa aiba 7.5cm in stare erecta, dupa ce s-a finalizat procesul de crestere. Daca o sa ai intre 10-20cm la finalul procesului, esti considerat normal.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ce ocupatie ai tu in carantinalaughing fereasca sfantu de unii

| Anonim103723 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu s in carantina nici izolat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte mic, dacă ai 12 ani e normal

| AlexCristi97 a răspuns:

La varsta si inaltimea ta, probabil nici nu ai inceput pubertatea, asteapta sa incepi sa cresti in inaltime dupa care iti va creste si penisul, in general pe la 14-15 ani creste mai rapid, cativa centimetri.

| Eugen80 a răspuns:

E nasol, dar nu ai ce sa-i faci! Dupa 18 ani poti sa-ti faci socoteala.

| 90210 a răspuns:

E foarte naspa. Practic esti fetita.

| Anonim103723 a răspuns:

Am 12 ani si 1, 40, am uitat sa notez asta