| TheArcher a întrebat:

Stiu ca foloseam site-ul asta mai demult. Dar pentru scoala. Acum din alt motiv. Imi place de o fata. Mult. Foarte mult. Vorbim multe si chestii. Dar nu stiu daca ma place si ea si cum pot sa ii spun ca o plac. Dar intr-un mod placut. Pe 24 se va pune o cutie in liceu. De dragobete. Si poti sa ii pui cuiva scrisori de dragoste cu anonim. Asta e o varianta. Voi ce spuneti? Si ce sa scriu? Vreau idei. Mersi!

Răspuns Câştigător
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Probabil esti un tip timid si de aceea nu i-ai spus pana acum ce simti, dar nu trebuie sa renunti big grin
Legat de cutia aia la tine la scoala scrie-i o poezie de dragoste facuta de tine si lasa acolo un indiciu care sa o faca sa-si de-a seama ca esti tu (sau scrie numele tau), vezi ce se intampla, daca vine la tine sa vorbiti, daca iti zambeste dupa ce a citit sau alte gesturi.
Daca nu se intampla nimic si nu iti da atentie, desi stie ca esti tu baiatul, inseamna ca nu te place, insa nu trebuie sa disperi, sunt probabil multe fete care vor sa fie cu tine si nu le-ai observat.

Sper ca te-am ajutat si succes! FUNDA?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dragut, sigur ca da, scrie-i si pune-i acolo scrisorica!