| coadadematura a întrebat:

Salut,sunt baiat, 16 ani si nu m-am mai masturbat de 1 luna iar azi a fost prima zi cand m-am masturbat dupa acea luna de pauza. La 30 minute dupa ce am facut-o, m-am dus pana la toaleta si am observat ca penisul meu s-a umflat(este si acum umflat) si ma doare putin in interiorul penisului. Cand il ating nu prea il simt de parca ar fi amortit si este destul de moale. Ma gandesc ca s-a acumulat un lichid si de asta este asa umflat. Este adevarata teoria mea? Cand imi va trece? Este grav?

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai fost cam entuziasmat si din din cauza frecarii e putin inflamat. O sa-ti treaca, lasa-l sa revina la normal inainte sa repeti experienta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te linistesti fiindca penisul tau nu a patit nimic rau sau ingrijorator. Va reveni la starea normala in scurt timp. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu s-a intamplat nimic rau cu penisul tau. Isi va reveni la forma initiala foarte curand.

| Andreeush a răspuns:

Exagerezi, nu s-a întâmplat. nimic.