| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut
Sunt baiat, am 12 ani si cred ca m-am indragostit de o fata de 14... sper sa nu aud.lucruri de gen:Marș copile
Mereu vorbim pe mess, frazele astea se repeta i love you, tin la tine mult etc(amandoi le spunem Dar eu cred ca nu tine la mine precum tin eu la ea)
Nu suntem la aceiasi scoala si respectivele sunt la distanta de 20 km...
Eu ii vreau binele si nu vreau s-o ranesc,fericirea ei este si a mea
Vreau sa stiu cum sa o fac,fara sa o ranesc sau sa ii fac ceva rau sa se indragosteasca si ea de mine...
Pentru chestia asta m-am taiat pe mana cu caterul si am ajuns sa ii spun dar am mintit-o in privinta cu motivul, i-am spus ca eram nervos (de fapt sunt in depresie din cauza ei, nu. voiam sa ii spun asta ca o puteam răni)
Multumesc de intelegere

Răspuns Câştigător
| MEB a răspuns:

Bun, deci nici nu stiu de unde sa incep. In primul rand nu conteaza ca e mai mare ca tine cu doi ani, cred ca iti da semnele astea ca sa te Faca sa intelegi ca nu conteaza asta pentru ea. Incearca sa fi cat mai dragut cu ea si chestii de genul si daca nu se prinde ca o placi, spune-i direct. Poate si ei ii place de tine dar asteapta sa faci tu primul pas. E foarte dragut cand spui ca fericirea ei este si a ta mai ales ca ai 12 ani dar presupun ca ai auzit de 'moda' asta sa te tai pe maini si tot felul de prostii, chiar nu are sens sa o faci, te ranesti degeaba, nu cred ca la 12 ani Poti intra intr-o depresie pentru o fata, mai tarziu o sa fie si mai greu, ai incredere, stiu ce zic. Revenind la subiect, daca si ea te place incearca sa faci gesturi dragute cum ar fi cumparai o ciocolata sau chestii de genul. Fetele sunt innebunite dupa gesturile astea. Sunt fatawinking

9 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Inca esti virgin?

| Anonim693748285916472 explică (pentru mentholinks):

Ok zappt tv sau ceva
Un raspuns demn de intrebari stupide de pe TPU

| Anonim693748285916472 explică (pentru mentholinks):

Nu inteleg ce rots isi are intrebarealaughing
Sunt peste tot daca asta iti va face ziua mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-te si pe gat. De jur imprejur si adanc. Va fi a ta pentru vesnicie atunci.

| Sisiwieuc9 a răspuns:

****

| Sherif77 a răspuns:

Tu crezi ca daca te tai pe mana o faci sa se indragosteasca de tine? Din contra va crede ca esti nebun... Mergi si spune-i ce simti pentru ea. Si vezi daca sentimentul e reciproc.

| Anonim693748285916472 explică (pentru Sherif77):

Nu i-am spus asta, a vazut ea pe skype...ea spune ca este reciproc dar eu nu stiu daca e adevarat sau daca vrea sa nu ma raneasca

| Anonim693748285916472 explică (pentru Sherif77):

Nu i-am spus asta. A vazut ea pe skype
Ea imi spune ca este reciproc dar eu nu stiu daca o spune sa nu ma raneasca sau este adevarat