| Raul144 a întrebat:

Salut, sunt baiat am 15 ani si am întâmpinat o problema... astazi am avut niste treaba la țară si m-am cam fortat sa ridic niste chestii, cand am ajuns acasa am observat ca incepuse sa ma doara testicolul stang, m-ai ales daca il atingeam sau ma aplecam, nu era o durere mare dar jenantă.
Credeți ca din cauza ca m-am forțat sa ridic, m-a durut pe mine testicolul stâng?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa se fii produs o hernie inghinala sau doar o intindere musculara.
Asteapat cateva zile sa vezi daca durerea persista si daca da, mergi la un medic UROLOG.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil DA. Durerea a aparut in urma fortarii zonei pelvine si lombare. Asa cum a aparut, tot la fel va si dispare. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da.