| Andreipop123 a întrebat:

Salut, sunt băiat, am avut contact sexual protejat pentru prima data, dar nu s-a rupt ata. Eu știam ca odată ce faci sex "se rupe ata". Ma luminează cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar se rupe, poți sta liniștit.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ata se rupe foarte rar sau niciodata, fiind chiar mai bine sa nu se rupa niciodata, ca penisul sa fie mai sensibil si sa simta placere mai mare, la sex.

| Emilian65 a răspuns:

Ata de care vorbesti nu se rupe la primul contact sexual, la toti baietii. Ea poate sa ramana nerupta la majoritatea baietilor cu penis sanatos. Deci, bucura-te ca ai un penis sanatos pentru ca nu s-a rupt ata la primul contact sexual.

| Celcestietot a răspuns:

Astea sunt mituri de la virgini, nu te alarma.

| VoidEternal a răspuns:

Nu se rupe, stai calm.

Răspuns utilizator avertizat