| Mihai20090 a întrebat:

Salut, sunt baiat. Cum sa am cat mai multe polutii nocturne? Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, uitate la cat mai multe filme pentru adulți, și vei avea un somn profund și curat, sper că te-am ajutat, fundiță pls! happy

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ce folos polutiile nocturne, cand iti poti face laba si macar savurezi orgasmul

| Mihai20090 explică (pentru Goete):

Visul misto, totusi sti cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizionezi multe filme xxx dar nu te masturbezi, te culci ulterior.

| Ether a răspuns:

Te trezesti si dai la manivela.

| Goete a răspuns (pentru Ether):

Daca da la manivela va fi laba,
Nu polutie nocturna

| Annabelle2002 a răspuns:

Vrei sa-ti trimit nude-uri? Glumesc. Uita-te la filme pentru adulti inainte de somnic. Eu asa fac si am numai vise umede.