| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Sunt baiat si am 15 ani. Am un prieten foarte bun si zilele viitoare urmeaza sa mergem la o cabana impreuna. Noi am mai avut discutii cu tenta sexuala despre mai multe chestii si la un moment dat mi-a zis ca la cabana ar vrea sa imi vada organul genital si sa mi-l arate si el pe al lui si ca ma va lasa sa i-o si ating cand e sculata, dar cu conditia sa i-o arat si eu pe a mea. Ce credeti? Ar fi ok sa i-o arat sau nu? Tin sa mentionez ca nu sunt gay si cam am o relatie f stabila+ 1 an si el pa fel. Voi cum ati proceda? I-ati arata-o ca sa o vedeti pe a lui si sa i-o si atingeti cand e sculata? Pe mine m-a intriga dar nu stiu totusi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Fa ce vrei sa faci.Adica e chiar alegerea ta.
Asta nu te face gay sau mai putin straight.
E experimentare.
Daca va simtiti confortabil si curiosi nu vad de ce nu ati face asta.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș renunța la această prietenie imediat.

| Emilian65 a răspuns:

Faci ce iti dicteaza inima.

| StefanAdam a răspuns:

Daca as fi in locul tau mi as da frau liber sentimentelor si as face ce simt in acel moment

| Neymarjrfive a răspuns:

Dacă stai pe ganduri dacă sa i-o arăți sau nu clar ai o atracție fata de băieți și el la fel pentru tine 100%.Ce băiat normal care nu este gay ar veni cu propuneri de genul pe bune?

| Nuamnumesrry a răspuns:

Tin sa mentionez ca am incredere in el (mi-a dovedit-o de multe ori ca pot sa am incredere in el)

| Andreiqwe01 a răspuns:

Daca te intrebi asa ceva clar iti plac baietii, poti fi bisexual.Insa nu iti vei da seama niciodata daca nu incerci asa ca incearca cu el, poate iti place, DO IThappy

| RalukkaRxA a răspuns:

Faci ce simțilaughing dar cred ca ai atracție și pentru băieți dacă te intriga sa faci chestia asta

| Raulalexandru2005 a răspuns:

Sper ca e pusa la caterinca ca alfel imi tai gatu